Bürosit Sedna 9 Müdür Koltuğu


Jean Louis Iratzoki’nin tasarladığı Sedna, çok kullanışlı ve şık bir ofis koltuğu. Çizgilerinin zamansızlığı, malzeme ve işçiliğinin kalitesiyle birleşerek rahatlık, dayanıklılık ve şıklığı birlikte sunuyor. Sedna’nın kaliteli mekanizmaları ve ayarlanabilir fonksiyonları masa başı mesaiyi kolaylaştırıyor. İşyerindeki koordinasyon ve iletişimi kolaylaştıran Sedna, takım çalışması ve workstation’lara çok uygun. Modern, konforlu ve fonksiyonel bir çalışma koltuğu olan Sedna, verimli bir iş yaşamı için işe alınmalı.

Tam ergonomik bir ofis koltuğu olan Sedna, kullanıcının vücut tipine göre ayarlanabiliyor. Sırtı destekleyen aktif arkalık, oturak, kolçak ve başlık mekanizmaları sayesinde kullanıcının vücudunu kavrıyor. Hareket özgürlüğü de sunan tasarımı, antropometrik ölçümlere göre belirlenmiş boyutları ve ayarlanabilir özellikleri sayesinde Sedna, kullanıcı popülasyonunu oluşturan kadın ve erkeklerin %95’inin vücuduna uygun.

Sedna’yı şirketinizin renklerine bağlamanız mümkün. Sedna, geniş kaplama ve renk yelpazesiyle çeşitlendirilebiliyor.

Bürosit’in sürdürülebilir üretim süreçleri ve kullanılan malzemelerin %92’sinin geri dönüştürülebilir olmasıyla Sedna aynı zamanda çevreci bir ürün.


Hiç yorum yok:

  • İletisim
  • Hizmet verilen iller
  • Menü 3

Şehir

Şehir

Şehir

3. İçerik