Computermate Bilgisayar Koltuğu


Saatlerce bilgisayar karşısında zaman geçirenler için düşünülmüş mükemmel bir ergonomik sandalye.Eğer zamanınızın büyük kısmını bilgisayar karşısında geçiriyorsanız bu sizin için gerçekten sıkıntı verici br uğraş olabilir. Özellikle uzun süre oturmaya bağlı olarak destek ve hareket sisteminde çeştli rahatsızlıkların oluşması da söz konusudur. Uzun süre bilgisayar karşısında hareketsiz duranların damar trombosisi, bağsur, eklem kireçlenmesi gibi rahatsızlıklar yaşama olasılığının arttığı biliniyor.
ankara,bilgisayar koltuğu,pc koltuğu,personel çalışma  koltuğu,çalışma koltuğu,
İşte, bilgisayar karşısında uzun zaman geçirenlerin daha rahat etmesi, kan dolaşımlarının daha iyi sağlanması, eklem baskılarının hafifletilmesi amacıyla oldukça ergonomik özellikte bir sandalye geliştirilmiştir. Sandelyeye kullanarak dilendiğinde ayakta bile bilgisayar kullanılabiliyor.
İş yaşamındaki mevcut fiziksel emniyeti, performans hızını ve verimi arttırmak amacıyla, ergonomi biliminin ilkelerinden sonuna kadar yararlanıyor. Dinamik, insan anatomisine uygun, ortopedik ve sağlıklı oturma olanağı sağlamak hedefiyle bilgisayar koltuklarının kalitesine büyük önem vererek ,ofis koltuklarını uzun saatler boyunca masa başında ve bilgisayarla çalışan bir kişinin ofis şartlarının mükemmel olması gerektiğinin bilincinde olarak üretiyoruz, bedenen ve ruhen dinlenmeye ihtiyacı olan kullanıcının aradığı rahatlığın, kullanışlı ve estetik mobilyada hayat bulduğunu unutmadan üretimini sürdürüyor.
Bir koltuğun her bakımdan rahat, kullanışlı ve uzun ömürlü olması, dolayısıyla değerini karşılaması esasıyla üretilmesi gerekir, Oturak, sırt, başlık ve kolçakların opsiyonel ayarlamaları ile vücuda tam uyum sağlayan ve kullanıcıyı hareketlerinde özgür , pratik kullanımıyla da kolaylık sağlamalıdır. Erkek ve kadın vücut yapısı söz konusu olduğunda, beden-koltuk uyumunu sağlamaktadır. 

  • İletisim
  • Hizmet verilen iller
  • Menü 3

Şehir

Şehir

Şehir

3. İçerik