Bürosit Sedna Luxe 9 Müdür Koltuğu


Jean Louis Iratzoki’nin tasarımı olan Sedna Luxe, yeni bir tarzı yansıtmanın ötesine geçerek, tamamıyla farklı bir yönetici koltuğu deneyimi sunuyor. Zamansız modern çizgileri ile ofis ortamında güncel, canlı ve sade bir tarzı yansıtıyor. Kullanılan malzeme ve mekanizmaların kalitesi ile ayarlanabilir fonksiyonları, rahatlık ve dayanıklılığı garantiliyor. Uzun saatlerini masa başında geçiren günümüzün yöneticileri için işyerinde ev rahatlığı sunan, koordinasyon ve iletişimi kolaylaştıran ideal bir ofis koltuğu. Modern, konforlu ve fonksiyonel bir yönetici koltuğu olan Sedna Luxe, yönetici ve toplantı odalarında karakterli duruşuyla fark yaratıyor.
İşyerindeki en önemli mobilya sayılabilecek ofis koltuğunun rahatlığı, sağlıklı ve verimli bir iş yaşamı için vazgeçilmez. Yeni nesil ergonomi bilgisi ile geliştirilen Sedna Luxe, kullanıcının vücut tipine göre ayarlanabiliyor. Sırtı destekleyen aktif arkalık, oturak, kolçak ve başlık mekanizmaları sayesinde kullanıcının vücudunu kavrıyor. Bu rahat oturma deneyimi sayesinde kullanıcı Sedna Luxe’ün sunduğu hareket özgürlüğünden tamamıyla yararlanıyor. Antropometrik ölçümlere göre belirlenmiş boyutları ve ayarlanabilir özellikleri sayesinde Sedna Luxe, kullanıcı popülasyonunu oluşturan kadın ve erkeklerin %95’inin vücuduna uygun, dinamik ve konforlu bir oturma deneyimi sunuyor.
Kullanıcılar Sedna Luxe’ü geniş tefriş seçenekleri arasından yaptıkları tercihlere göre bütçe ve zevklerine uygun şekilde çeşitlendirebiliyor. Parlak alüminyum, yumuşak plastik ve deri gibi kaliteli malzemelerin gösterişten uzak şıklığı sayesinde Sedna Luxe ofisinize asalet katıyor.
Bürosit’in sürdürülebilir üretim süreçleri ve kullanılan malzemelerin %92’sinin geri dönüştürülebilir olmasıyla Sedna Luxe aynı zamanda çevreci bir ürün.


Hiç yorum yok:

  • İletisim
  • Hizmet verilen iller
  • Menü 3

Şehir

Şehir

Şehir

3. İçerik