Bürosit Banzai 2 Makam KoltuğuBanzai 2, ofis hayatınızda konfor sağlayan dinamik ve ergonomik bir yönetici koltuğu. Bürosit’in kurucusuFahrettin Gülener tarafından tasarlanan Banzai 2, adını üretim süreçlerimize de yansıyan Japon kültüründen alıyor. Ürün, günün büyük bölümünü üzerinde geçirdiğimiz ofis koltuklarının ergonomisinin önemini vurgulamak için Japonca ‘Çok Yaşa’ anlamına gelen Banzai adını aldı. Özellikle yazılımcı, mimar ve tasarımcıların tercih ettiği Banzai 2 tam bir performans koltuğu.
Banzai 2, rahat oturmak için sırtınızda destek gereken bölgeleri saran dört kumaş kaplama lobdan oluşan arkalık ve hareketli başlığıyla tam ergonomik bir tasarım. Banzai 2’nin çok fonksiyonlu mekanizması, koltuğun yükseklik ayarını, arkalığın gerginlik ayarını ve 5 kilitli yaslanma ayarını kontrol ediyor. Arkalığı oluşturan kumaş, deri veya suni deri kaplama dört lob sırtınızı mükemmel şekilde destekliyor. Lobların arasındaki boşluklar hava sirkülasyonu sağlıyor. Hareketli başlığının yüksekliğini boyunuza göre ayarlayabiliyor, açısını değiştirebiliyorsunuz. Ergonomik oturak ile ayarlanabilir mekanizmaları bir arada sunan Banzai 2, performans koltuklarında rahatlığın yeni standardı.
Bürosit Ar-Ge Merkezi’ndeki dayanıklılık testlerinden başarıyla geçen alüminyum yıldız ayak ve sert zemine dayanıklı tekerlekleriyle uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz Banzai 2, Almanya’da yapılan dayanıklılık ve ergonomi testlerini geçerek, Alman kalite standardı Geprüfte Sicherheit (GS) sertifikasıyla tescillendi.


Hiç yorum yok:

  • İletisim
  • Hizmet verilen iller
  • Menü 3

Şehir

Şehir

Şehir

3. İçerik