Ofis mobilyaları imalatçısı...

Yılmaz Ofis Mobilyaları


Büro ve ev mobilyası üretiminde  Türkiye'nin en önemli bölgelerinden biri olan  başkent Ankara'nın Siteler bölgesinde bulunan şirketimiz , modern büro koltukları ve masaları üreten en eski mağazalardan biridir.
       Ofis mobilyalarında çağı yakalamak  ve müşterilerin arzularına hitap edebilmek için, kaliteyi ve en yeni modellerdeki ofis çizgilerini ucuza bulabilmek  için firmamıza bekliyoruz çünkü ,ofis mobilya katalogumuzda bulunan ve tamamı kendi üretimimiz olan  oturma grupları   masa takımlarını bulabileceğiniz gibi, kaliteyi arayanların tercihi yerli büro koltuğu modellerinden olan Bürosit ve Goldsit koltuk modellerini ve ihtiyaç halinde tamirat servis hizmetlerini de garantili olarak bulabilirsiniz.
      Ana dal olarak büro malzemeleri üretimi yapan müessesemiz ,daha ağırlıklı olarak büro ihtiyaçları olarak ahşap gruplarında  ve oturma gruplarına  yönelik çalışmakta olup  her türlü ofis mobilya ihtiyaçlarına yönelik değişik modeller geliştirerek müşterilerin bürolarına uygun modeller  tasarlamak üzere ihtiyaçlara en uygun düşecek yapının bulunmasına çalışmaktadır. 
·        
       İletişimin önemini bilerek müşterilerin tavsiyeleri doğrultusunda en uygun ve en verimli yapının oluşturulmasında ofislerin şeklini de dikkate alarak istenilen dizayna ulaşmak için çalışmaktadır. Bu yüzden ofis mobilya seçimlerinizde fikir alışverişi yapabilmek için bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.
      Bu sayede daha sonraki  üretimlerine de ışık tutacak ve tecrübe edinmek açısından değer vermektedir..
      Büyük ölçüde müşteri memnuniyetinin esas alındığı için müşterilerimize olabildiğince yardımcı olmak yoluna gidilmektedir.      
         Hizmet  Politikamız:
     Ürünlerimizin üretim safhası en kaliteyi ve en güzel işçiliği kılavuz edinmek üzere olmaktadır, ürün teslimatından sonra üzüntü verecek bir olaya mahal vermemek için.Çünkü ilkemiz müşterilerimizin kalbini kazanmaktır. Zamanın bize kazandırdığı en önemli değer;
        *Para kazanması çok kolaydır ancak önemli ve değerli olan insanların kalplerini kazanmaktır.
        Bu yüzden güven unsurunun uzun süreli  bir müşteri ilişkisi için çok önemlidir.

         Kalite Standartlarımız  :
     Ofis Mobilyalarının imalatında müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmak amacı doğrultusunda, firmamız kalitenin en üst düzeyde tutulması konusuna hiç bir şekilde taviz verilmemekte , insana ve doğaya saygılı ürünlerin kullanılmasına özen gösterilmektedir. Bu sayede firmaya duyulan güvenin en üst düzeyde tutulmasına önem verilmektedir.
     Toplam kalite yönetimine büyük önem veren firmamız üretim aşamasından son tüketiciye teslimatına kadar olan hizmet zincirinde iletişim ve koordinasyonu sürekli sağlamak suretiyle ,
·          Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,
·          Müşteriyi ürünümüz kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek,
·          Her zaman güvenilir bir firma olmak,
·          Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,
              hedeflerini taşımaktadır.         

         Teslimat            :
     Teslimatlarımız Ankara içindeki müşterilerimiz için  elemanlarımız tarafından bürolarına  yerleştirmek  şeklinde olurken, şehir dışı teslimatlarda ise ofis mobilyaları dış etkilere maruz kalmaması amacıyla uygun şartlarda paketlenip firmaya ait nakliye araçları ile istenilen şehre kurulumunu yapmak şeklinde olmaktadır..  Referanslarımız:
·         Dünya Sağlık Örgütü 2013
·         Amerikan Büyükelçiliği 2012
·         Milli Kütüphane 2012
·         Türk Hava Yolları 2011
·         Letonya Büyükelçiliği 2011
·         Garanti Bankası 2011
·         Baştaş Çimento (Vicat) 2011
·         TUSAŞ (Türkiye Uzay Sanayi AŞ) 2010
·         Anıtkabir 2009
·         SUYAPI Müşavirlik (NABUCCO) 2009
·         Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü 2009
·         Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2009
·         Şereflikoçhisar Ticaret Odası 2008
·         Genelkurmay Terörle Mücadele Komutanlığı 2008
·         Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı 2007
·         Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2007
·         Güreş Federasyonu 2007
·         TÜPRAŞ Kırıkkale Tesisleri 2007
·         TMO Genel Müdürlüğü 2007
·         Güvercinlik Eğitim ve Spor Tesisleri Komutanlığı 2007
·         Türkiye Meclis Üyeleri ve Başkanları Birliği
·         ASAŞ Ambalaj Sanayi A.Ş.
·         AET İthalat A.Ş,

·         AFSİAD(Afyon Sanayicileri ve İş Adamları Derneği)
·         Trafik Eğitim ve Araştırma Hastanesi 
·         Karapınar Adliyesi(Konya )
·         Sayıştay Başkanlığı Sosyal İşler Müdürlüğü
·         Elroksan
·         Köksal Elektrik
·         Türk Bürosen Genel Merkezi
·         Aksaray Ağaçören Kaymakamlığı 
·         Efe Lojistik Uluslar Arası Nak. ve Dış Tic. Ltd. şti.
·         Çamlıdere Savcılığı
·         Şereflikoçhisar Savcılığı
·         Baykan Belediye Başkanlığı(Siirt)
·         Osmancık Savcılığı
·         Değirmenli Belediye Başkanlığı(Niğde)
·         Çorum Ortaköy Belediyesi
·         Bekotaş A.Ş.
·         Oruç oğulları(AFYON)
·         Elsa Elektrik Sayaçları
·         British School (İngilizce eğitim kursu)
·         Göral A.Ş. (Ankara Peugeot Yetkili Servisi)
İletisim

Garanti ve İade

GARANTİ KOŞULLARI
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

YILMAZ MOBİLYALARI İADE ŞARTLARI

Madde 1: 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır.
Özel sipariş: Kişiye özel masa ölçüsü,aksesuarı,renkleri,suni deri, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır.
Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen, kurulumunu biz ya da müşterimizin yaptığı ürünler iade alınamamaktadır.
Madde 2: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamıyor. Orijinal paketinin olmaması halinde, ürünün taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesini rica ediyoruz.
Madde 3: Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 14 gün içerisinde, ürünü ücretsiz iade edilebilirsiniz.
Madde 4: Kargolu ürünlerde: Kargo bedeli alınmış olan ürünlerin, iadesinde kargo ücreti iade edilmemektedir. Kargo bedeli alınmamış ürünlerin iadesinde 20 TL iade bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır.
Madde 5: Nakliyeli ürünlerde: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin, Yılmazburo’dan kaynaklanmayıp, 14 iş günü içerisinde Cayma Hakkı kullanılan Ofis Mobilyalarının iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir.
Madde 6: Outlet ürünleri iade alınamamaktadır.
Madde 7: Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde özel sipariş veren müşterilerimizin iade talebi 24 saat içerisinde tarafımıza bildirilmediği takdirde kubul edilmez.
Madde 8: Ürün ölçüsünün ofis uymaması: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, ofisinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre,kontrollerinizi sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.
Madde 9: Kargo ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatında mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı rica ediyoruz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ya da ürün size geldiğinde açmadan üründen vazgeçmeniz halinde de (Ancak yukarıda belirttiğimiz durumlar dışında bu mümkündür. Yani üründe renk değişimi özel ölçü vs. yapılmadı ise) ürünü teslim almayıp kargoya geri verebilirsiniz. Bu durumların ikisinde de mutlaka 351 25 25 / 6 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.
Madde 10: Kargo ile iade edilen ürünler için mutlaka kargo takip numarasını bize iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde ücret iadeniz yapılmayabilir ya da süreç uzayabilir.
Madde 11: Ücret iadeniz, ürün Yılmaz Büro’ya geldikten sonra; önceden belirttiğiniz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 3 iş günü içerisinde talimat geçilir (iade durumlarında ücret iadesi yapılırken siparişte alt limitli kupon kullanılıp kullanılmadığı dikkate alınır).
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak,4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun gereği uygulamalar esastır.