Ekonomik Banko

Bankoların üretiminde belirli ölçü standardı ve tasarımı olmamakla birlikte banko mobilyasının kullanılacağı mekan önemlidir. Mekanın büyüklüğü, işlevi ve kullanım amacı önemlidir. Örneğin bir bankada kullanılacak banko ile bir vergi dairesinde kullanılacak bankoların tasarımı farklı olur. Aynı şekilde bir müşteri bankosu ile bir danışma bankosununtasarımı farklı olur.
Genellikle büyük kamu, kurum, kuruluş ve firmalar banko ihtiyaçlarını büro bankosu, bar bankosu, karşılamabankosu, günün bankosu, servis bankosu, mutfak bankosuresepsiyon bankosubanko mobilyalarında özel projelendireler arzu etmektedir.Küçük ölçekli iş yeri ve kuruluşlar da banko siparişleri genelde standart ölçülerde seri üretilmekte olan bankolar üzerine yapmaktadır.
Atölyelerimizde banko mobilyaları genellikle seri, demonte ve modüler olarak tasarlanıyor. banko mobilyasının demonte olması montaj ve taşıma kolaylığını, seri üretim olması, kalitede sürekliliği ve ergonomik standartların her zaman yakalanmasını sağlamaktadır. Resepsiyon banko mobilyası olarak istediğiniz ölçülerde ve mekanınıza giden renk ve çizgilerde üretimi gerçekleştirme imkanı mevcuttur.Danışma banko mobilyaları seri üretimler dışında özel projelendirmeler yapılırken de üretilebilmektedir. Özel proje tipi tasarımlarda bankoların diğer ofis mobilya elemanları ile uyumu, estetiği, renk ve desen beraberliği gibi özelliklere dikkat edilir.
ankara,banko,ekonomik banko,resepsiyon banko,ergonomik banko,uygun banko
  • İletisim
  • Hizmet verilen iller
  • Menü 3

Şehir

Şehir

Şehir

3. İçerik