Bürosit Accord Konferans Koltuğu

bürosit,seminer koltuğu,konferans koltuğu,bürosit koltuk,katlanır koltuk
Bürosit Accord Konferans Koltuğu

Accord, sevimliliği ve dayanıklılığıyla öne çıkan temel bir ürün. Accord, Accord Yazı Sehpalı, Accord Plastik,Accord Taşınabilir ve Accord Ahşap adlı beş ayrı modeliyle, çeşitli büyüklüklerdeki projelerde farklılaştırılarak kullanılabiliyor. Genellikle küçük mekanlarda kullanım için son derece uygun olan Accord; çoğunlukla kampüslerde ve sınıflarda, ayrıca küçük konferans salonlarında tercih ediliyor. Projelerinizdeki esnek kullanımlı mekanlar için ideal bir ürün olan Accord Taşınabilir de, duvara sabitlenme özelliğiyle öne çıkıyor.
Oturak tahtası kızılağaç papellerin sıcak presleme işlemi kullanılarak içbükey ergonomik formda şekillendirilmesiyle üretildiğinden yoğun kullanıma dirençli bir ürün ortaya çıkıyor. Arkalık iç plastiği polipropilen malzemeye içbükey form verilerek üretiliyor. Oturağın ve arkalığın dış yüzü polipropilen kapak ile kaplanarak deformasyona karşı korunuyor. Kolçaklar poliüretan malzemeden imal ediliyor. Elektrostatik boyalı çelik konstrüksiyon ayak grubu yere sabitleniyor. Yazı sehpalı modellerde sağ kolçağa plastik hareketli yazı sehpası ilave edilirken, bu sehpa kullanım dışı kaldığında kapatılabiliyor.
Accord Plastik modeli, oturak ve arkalığı polipropilen plastiğe vücut ergonomisine uygun içbükey form verilerek üretildiğinden, özellikle eğitim kurumlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklı.
Accord Taşınabilir’in oturak ve arkalığı, 10±2mm kalınlığındaki ahşap papele alüminyum kalıplarda sıcak presleme işlemi ile vücudu kavrayan iç bükey form verilmesiyle üretiliyor. Oturak ve arkalık tahtası verniklenerek dayanıklılık artırılıyor. Ürün ayaklı olduğundan, yere sabitlenmeyip istenildiği zaman taşınabilme özelliğine sahip.
Accord Ahşap modelinde ise aynı özelliklerdeki ahşap oturma sıraları dayanıklı ayak sistemiyle yere sabitleniyor. 

Hiç yorum yok:

İletisim

Garanti ve İade

GARANTİ KOŞULLARI
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

YILMAZ MOBİLYALARI İADE ŞARTLARI

Madde 1: 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır.
Özel sipariş: Kişiye özel masa ölçüsü,aksesuarı,renkleri,suni deri, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır.
Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen, kurulumunu biz ya da müşterimizin yaptığı ürünler iade alınamamaktadır.
Madde 2: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamıyor. Orijinal paketinin olmaması halinde, ürünün taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesini rica ediyoruz.
Madde 3: Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 14 gün içerisinde, ürünü ücretsiz iade edilebilirsiniz.
Madde 4: Kargolu ürünlerde: Kargo bedeli alınmış olan ürünlerin, iadesinde kargo ücreti iade edilmemektedir. Kargo bedeli alınmamış ürünlerin iadesinde 20 TL iade bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır.
Madde 5: Nakliyeli ürünlerde: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin, Yılmazburo’dan kaynaklanmayıp, 14 iş günü içerisinde Cayma Hakkı kullanılan Ofis Mobilyalarının iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir.
Madde 6: Outlet ürünleri iade alınamamaktadır.
Madde 7: Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde özel sipariş veren müşterilerimizin iade talebi 24 saat içerisinde tarafımıza bildirilmediği takdirde kubul edilmez.
Madde 8: Ürün ölçüsünün ofis uymaması: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, ofisinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre,kontrollerinizi sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.
Madde 9: Kargo ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatında mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı rica ediyoruz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ya da ürün size geldiğinde açmadan üründen vazgeçmeniz halinde de (Ancak yukarıda belirttiğimiz durumlar dışında bu mümkündür. Yani üründe renk değişimi özel ölçü vs. yapılmadı ise) ürünü teslim almayıp kargoya geri verebilirsiniz. Bu durumların ikisinde de mutlaka 351 25 25 / 6 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.
Madde 10: Kargo ile iade edilen ürünler için mutlaka kargo takip numarasını bize iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde ücret iadeniz yapılmayabilir ya da süreç uzayabilir.
Madde 11: Ücret iadeniz, ürün Yılmaz Büro’ya geldikten sonra; önceden belirttiğiniz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 3 iş günü içerisinde talimat geçilir (iade durumlarında ücret iadesi yapılırken siparişte alt limitli kupon kullanılıp kullanılmadığı dikkate alınır).
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak,4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun gereği uygulamalar esastır.