Bürosit Satine Yönetici Koltuğu


Bürosit’in 2011 VIA ve 2012 Observeur du Design tasarım ödüllerini alan ofis koltuğu Satine, rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor. Jean Louis Iratzoki’nin güçlü kişiliklerin oturacağı bir koltuk hayaliyle başladığı tasarım arayışı, karakterli ve modern bir klasik olan Satine ile sonuçlandı. Zarafet ve kendine güveni temsil edenSatine, güç ve konumunu gösterişten uzak bir şekilde ifade etmeyi tercih eden yöneticiler için ideal bir tercih. Kurumsal şirketlerin üst düzey yöneticileri tarafından tercih edilen Satine’i çağdaş görünümlü mobilyaları sevenler çok beğeniyor.
Tam ergonomik bir yönetici koltuğu olan Satine’in yüksekliği ayarlanabilir başlığı, bel desteği, kolçakları ve genişliği ayarlanabilen oturağı farklı vücut tipindeki kullanıcıların rahat oturması için geliştirildi. İki yana salınan oturağı ve öne arkaya esneyebilen arkalığı sayesinde kullanıcıya hareket özgürlüğü sağlayan Satine, son derece yalın bir tasarıma sahip. Bu yalınlıkla beraber, ergonomisi için gereken karmaşık mekanizmaları da içeriyor. Tam 35 farklı kalıpla üretilen parçalardan oluşan Satine’in tüm mekanizmaları sırt desteğine entegre edilmiştir.
Satine’in geniş renk ve tefriş seçenekleri yönetici koltuğunuzda kendi tarzınızı yansıtmanıza imkan veriyor. Ayrıca gerçek deri ve lüks kumaş malzeme seçimiyle koltuğunuza prestijli bir duruş kazandırabiliyorsunuz.Satine dinamizmi ve esnekliğiyle yönetici odaları için kusursuz bir seçim. 

Hiç yorum yok:

  • İletisim
  • Hizmet verilen iller
  • Menü 3

Şehir

Şehir

Şehir

3. İçerik