Vita Toplantı Masası

ankara,vita toplantı,personel toplantı,ofis toplantı,büro toplantı masası,dikdörtgen toplantı masası,

Toplantı masaları, şirketlerin müşterilerini ağırladıkları ya da yöneticiler arasında bir toplantı düzenlendiği zaman kullanılan odalarda bulunurlar, gerekli brifing, bilgiler, detaylar, işler v.b. konuşmalar bu masaların etrafında gerçekleşir, bir çok şekil, renk ve boyut alternatifi olan toplantı masalarının seçiminde öncelikli etken estetik olmalıdır çünkü bulundukları ortamda bir nevi firmayı temsil ederler.
Genellikle bu masalarda toplantıya katılan tüm katılımcılar masa etrafına oturduklarında bir birlerini görmekte ve iş ile ilgili konularda rahatlıkla konuşmakta sunulan brifingleri izlemektedirler.
Ahşap, cam, metal, alüminyum gibi malzemelerden üretilen Toplantı Masalarının oval,yuvarlak yada sümenli tarzda  ebatları mevcut olup özel olarak ta istenilen ebat ve boyutlarda üretilebilmektedir.
Toplantı masalarının fiyatları çok değişkendir eğer sizde şirketinize ya da fabrikanıza bu tarz bir oda yapmak ve içerisine toplantı masaları koymak istiyorsanız ilk önce ebat, kullanılacak malzeme ve şekline az çok aklınızda yapılandırırsanız modellerimiz arasından seçmeniz ve mekanınızın ölçüleri hakkında bilgi edinmeniz halinde size özel üretim gerçekleştirmemiz daha kolay olacaktır.
 


  • İletisim
  • Hizmet verilen iller
  • Menü 3

Şehir

Şehir

Şehir

3. İçerik