Bürosit Diamond Uzun Arkalıklı Konferans Koltuğu

bürosit,seminer koltuğu,konferans koltuğu,bürosit koltuk,uzun arkalıklı,açık kol,
Bürosit Diamond Uzun Arkalıklı Konferans Koltuğu

Diamond
 son derece yalın bir estetiğe sahip. Gözü yormayan çizgileri ve konforu, salonda bütün ilginin sahneye yoğunlaşmasına olanak tanıyor. Farklı ayak bağlantı seçenekleri, duvara bağlanabilme özelliği, katlandıktan sonra kapanarak yere yatan modeli bulunan bu ürün fonksiyonel çözümleriyle fark yaratıyor. Diamond özel okullar ve üniversitelerin yanı sıra, özel şirketler ve kamu kuruluşları tarafından da tercih ediliyor. Yoğun kullanımlı kamusal alanların dayanıklılık ihtiyacına cevap verdiğinden, konferans salonlarında kullanılan en popüler demirbaşlardan biri.
Çelik konstrüksiyon oturak ve arkalık karkası yoğun kullanıma uygun bir yapıya sahip. Oturak ve arkalıkta kullanılan su bazlı sünger, insan bedenini kavrayan ergonomik formda ve rahatlık için gereken yoğunluk ve kalitede özel alüminyum kalıplarda enjeksiyon yöntemiyle üretiliyor. Oturak ve arkalık süngerlerinin yüzeyleri isteğe bağlı olarak kumaş, deri veya suni deri ile kaplanabiliyor.
Bürosit Ar-Ge Merkezi’nin geliştirerek uluslararası patent tescili aldığı anti-panik özelliğine sahip kapanış sistemi sayesinde, kolçaklar kullanıcı kalktığında oturak ve arkalıkla birlikte kapanıyor. Böylece ürün kapalı durumdayken sadece kolçak gövdesi genişliği kadar yer kaplıyor. Bu da koltuk sıralarının arasındaki koridorların azami genişlemesine ve salonun hızla boşaltılabilmesine olanak sağlıyor. 


Hiç yorum yok:

İletisim

Garanti ve İade

GARANTİ KOŞULLARI
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

YILMAZ MOBİLYALARI İADE ŞARTLARI

Madde 1: 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır.
Özel sipariş: Kişiye özel masa ölçüsü,aksesuarı,renkleri,suni deri, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır.
Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen, kurulumunu biz ya da müşterimizin yaptığı ürünler iade alınamamaktadır.
Madde 2: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamıyor. Orijinal paketinin olmaması halinde, ürünün taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesini rica ediyoruz.
Madde 3: Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 14 gün içerisinde, ürünü ücretsiz iade edilebilirsiniz.
Madde 4: Kargolu ürünlerde: Kargo bedeli alınmış olan ürünlerin, iadesinde kargo ücreti iade edilmemektedir. Kargo bedeli alınmamış ürünlerin iadesinde 20 TL iade bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır.
Madde 5: Nakliyeli ürünlerde: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin, Yılmazburo’dan kaynaklanmayıp, 14 iş günü içerisinde Cayma Hakkı kullanılan Ofis Mobilyalarının iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir.
Madde 6: Outlet ürünleri iade alınamamaktadır.
Madde 7: Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde özel sipariş veren müşterilerimizin iade talebi 24 saat içerisinde tarafımıza bildirilmediği takdirde kubul edilmez.
Madde 8: Ürün ölçüsünün ofis uymaması: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, ofisinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre,kontrollerinizi sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.
Madde 9: Kargo ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatında mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı rica ediyoruz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ya da ürün size geldiğinde açmadan üründen vazgeçmeniz halinde de (Ancak yukarıda belirttiğimiz durumlar dışında bu mümkündür. Yani üründe renk değişimi özel ölçü vs. yapılmadı ise) ürünü teslim almayıp kargoya geri verebilirsiniz. Bu durumların ikisinde de mutlaka 351 25 25 / 6 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.
Madde 10: Kargo ile iade edilen ürünler için mutlaka kargo takip numarasını bize iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde ücret iadeniz yapılmayabilir ya da süreç uzayabilir.
Madde 11: Ücret iadeniz, ürün Yılmaz Büro’ya geldikten sonra; önceden belirttiğiniz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 3 iş günü içerisinde talimat geçilir (iade durumlarında ücret iadesi yapılırken siparişte alt limitli kupon kullanılıp kullanılmadığı dikkate alınır).
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak,4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun gereği uygulamalar esastır.