Bürosit Ruby Uzun Arkalıklı Konferans Koltuğu

bürosit,seminer koltuğu,konferans koltuğu,bürosit koltuk,uzun arkalıklı,açık kol,kol üstü ahşap,ruby
Bürosit Ruby Uzun Arkalıklı Konferans Koltuğu

Ruby’nin göze hoş gelen çizgileri kadar önemli olan bir diğer özelliği, bu ürünün Bürosit Ar-Ge Merkezi’nin tescillenmiş bir başarısı olması. Tehlike anında salonu boşaltmayı kolaylaştıran patentli anti-panik yazı sehpası ile gerçek anlamda inovatif bir ürün olan Ruby, Bürosit’in en popüler konferans koltuğu modellerinden biri. Kolçakları da anti-panik özelliğine sahip olduğundan, kullanıcı kalktığında oturak, arkalık ve kolçak birlikte kapanıyor. Bu sayede, koltuk kapandığında Ruby sadece kolçak gövdesi genişliği kadar yer kaplayıp geniş bir geçiş alanı yaratarak salonun seri ve kolayca boşaltılmasını sağlıyor.
Yoğun kullanımlı alanlarda son derece dayanıklı bir ürün olan Ruby, çağdaş tasarımı ile birçok farklı modern mimari örneği projede yer aldı. Renk, malzeme ve ayak seçenekleriyle projedeki ihtiyaç ve estetiğe göre çeşitlendirilebilen Ruby, uzun ve kısa iki arkalık opsiyonu ile geliyor. Okul ve üniversitelerde, şirket merkezlerinde ve konferans salonlarında kullanılan ürün, ergonomik yapısıyla öne çıkıyor.
Üretiminde yoğun kullanımlı kamusal alanlarda dayanıklılığı sağlamak için yüksek kaliteli ham maddeler kullanılıyor. Çelik konstrüksiyon oturak ve arkalık karkası, özel alüminyum kalıplarda enjeksiyonla üretilmiş kaliteli su bazlı süngerle özenle kaplanıyor. Ürünün kalite standardı Bürosit Test Merkezi’nde gerçekleştirilen dayanıklılık, denge ve emniyet testleriyle doğrulanıyor. Tercihe göre kumaş, deri veya suni deri kaplama seçenekleriyle, birçok renkte üretim yapılıyor. Kolçak kepleri, oturak ve arkalıkta döşeme üzerine ahşap kapak monte edilme opsiyonları bulunuyor. Ayak sistemi çelik konstrüksiyon boru ile yere sabitlenerek, üzerine plastik kapak kaplanıyor.

Hiç yorum yok:

İletisim

Garanti ve İade

GARANTİ KOŞULLARI
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

YILMAZ MOBİLYALARI İADE ŞARTLARI

Madde 1: 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır.
Özel sipariş: Kişiye özel masa ölçüsü,aksesuarı,renkleri,suni deri, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır.
Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen, kurulumunu biz ya da müşterimizin yaptığı ürünler iade alınamamaktadır.
Madde 2: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamıyor. Orijinal paketinin olmaması halinde, ürünün taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesini rica ediyoruz.
Madde 3: Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 14 gün içerisinde, ürünü ücretsiz iade edilebilirsiniz.
Madde 4: Kargolu ürünlerde: Kargo bedeli alınmış olan ürünlerin, iadesinde kargo ücreti iade edilmemektedir. Kargo bedeli alınmamış ürünlerin iadesinde 20 TL iade bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır.
Madde 5: Nakliyeli ürünlerde: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin, Yılmazburo’dan kaynaklanmayıp, 14 iş günü içerisinde Cayma Hakkı kullanılan Ofis Mobilyalarının iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir.
Madde 6: Outlet ürünleri iade alınamamaktadır.
Madde 7: Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde özel sipariş veren müşterilerimizin iade talebi 24 saat içerisinde tarafımıza bildirilmediği takdirde kubul edilmez.
Madde 8: Ürün ölçüsünün ofis uymaması: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, ofisinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre,kontrollerinizi sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.
Madde 9: Kargo ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatında mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı rica ediyoruz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ya da ürün size geldiğinde açmadan üründen vazgeçmeniz halinde de (Ancak yukarıda belirttiğimiz durumlar dışında bu mümkündür. Yani üründe renk değişimi özel ölçü vs. yapılmadı ise) ürünü teslim almayıp kargoya geri verebilirsiniz. Bu durumların ikisinde de mutlaka 351 25 25 / 6 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.
Madde 10: Kargo ile iade edilen ürünler için mutlaka kargo takip numarasını bize iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde ücret iadeniz yapılmayabilir ya da süreç uzayabilir.
Madde 11: Ücret iadeniz, ürün Yılmaz Büro’ya geldikten sonra; önceden belirttiğiniz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 3 iş günü içerisinde talimat geçilir (iade durumlarında ücret iadesi yapılırken siparişte alt limitli kupon kullanılıp kullanılmadığı dikkate alınır).
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak,4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun gereği uygulamalar esastır.